Showbiz

Çfarë ndodhi? Egla dhe Meritoni shfaqen të gëzuar krahë njëri-tjetrit duke pikturuar (Video)

Shkruar nga Liberale

Çfarë ndodhi? Egla dhe Meritoni shfaqen të gëzuar

Egla dhe Meritoni kanë vendosur që dhomën e ‘Torturës së Bardhë’ ku gjenden ‘të izoluar’ të dy së bashku me Ilnisën, t'a shëndërrojnë duke i dhënë gjallëri me ngjyrat e penelëve mureve të bardhë të dhomës.

Pak momente më herët Egla dhe Meriton janë bërë bashkë ku së bashku me njëri-tjetrin kanë nisur të krijojnë një figurë të re në murë.

Duket sikur po kalojnë një kohë ‘të mirë’ bashkë, por a mos ndoshta dyshja ka bërë paqe meqë po i afrohen ‘Prime-t’ të së shtunës ku do të merret vesh se çfarë do të ndodhi me to?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH