Showbiz

“Çfarë na bëre…”/ Banorja e “BBV” shpërthen në lot: Na trondite fare...

Shkruar nga Liberale
“Çfarë na bëre…”/ Banorja e

Ditën e sotme, Françeska është ndjerë tepër nostalgjike dhe është shprehur se e ka marrë shumë malli për motrën e vogël si edhe për Charlin, djalin e saj.

Teksa ka qenë në oborr së bashku me Julin, Jetmirin dhe Erjolën, Françeska është përlotur, duke treguar se sa shumë i mungojnë familjarët, kryesisht Charli.

Françeska: Kur thanë që ka ardhur vëllai i Heidit, thashë oh sa qejf më ka marrë malli për motrën e vogël. Të mungojnë motrat o Erjola?

Erjola: Sot shumë, motrat, mbesat, shoqja e ngushtë shumë.

Françeska: Kam që dje, më mungon Ejona, Charli…

Erjola: Kam ditëlindjen e mamit me datë 10 edhe Juli të bashkëshortes.

Françeska: Eh more Charli çfarë na bërë more Charli. Na trondite fare ore Charli, na trodite fare ore çun, na bëre të flasësh me veten.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH