Showbiz

Çfarë i ndodhi aktores së famshme? Shfaqet e gjakosur në fytyrë dhe gjoks (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

Çfarë i ndodhi aktores së famshme? Shfaqet e gjakosur në

Aktorja e njohur me famë botërore, Priyanka Chopra ka shqetësuar fansat me pamjet e fundit. 

Në një foto të publikuar në Instagram, aktorja shfaqet e gjakosur teksa bëri të ditur se ishte në xhirimet e filmit të ardhshëm të vëllezërve Russo, ‘The Bluff’.

Më tej ajo shfaqi punën shumë mbresëlënëse dhe të detajuar të bërë nga grimierët e saj. Fotot shqetësuan fansat por pasi kuptuan se gjithçka ishte në kuadër të një filmi, ata e përgëzuan aktoren për punën e palodhur dhe seriozitetin në shesh xhirime.

“Harrova që ajo është aktore dhe më kapi paniku, u tmerrova, mendova se videoja e parë ishte e vërtetë” shkroi një fanse.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Priyanka (@priyankachopra)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH