Showbiz

Çfarë e bëri Jul Dedën "të shpërthejë" në lot në shtëpinë e BBV? Shikoni VIDEON

Shkruar nga Liberale

Çfarë e bëri Jul Dedën "të

Banorët e Big Brother Vip, janë emocionuar dhe surprizuar nga ndjekësit në rrjete sociale.

Mes mesazheve të shumta, një prej tyre ka ardhur enkas për aktorin Jul Deda.

Mesazh ky i cili ka përlotur Julin pasi e krahasuan me babain e ndjerë, aktorin e mirënjohur, Zef Deda.

“O Jul të përshendes je shumë njeri i mirë me zemër të madhe. I ke ngjarë të madhit Zef Deda të cilin e kam pas idhull. U prehtë në paqe”.- ishte mesazhi për Julin.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH