Showbiz

ÇFARË NDODHI ME EGLËN? Aktorja shpërthen në lot dhe ulëret: Ju të dyve do ju DENONCOJ në polici! (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

ÇFARË NDODHI ME EGLËN? Aktorja shpërthen në lot dhe

Debatet mes Eglës, Julit dhe Merionit, kanë agravuar me tone të larta mbrëmë në shtëpinë e BBV. 

Aktorja e ka akuzuar Julin se ky i fundit e ka ngacmuar, madje duke përmendur edhe familjen e tij.

Ndërkohë që Juli i ka thënë Eglës që duhet t’i kërkojë ndjesë që ka përmendur familjen e tij, ndërsa kjo e fundit është shprehur se nuk ka aspak arsye që t’i kërkojë ndjesë.

Në momentin që ka qenë tepër e ngarkuar, Egla ka shpërthyer në lot, madje është shprehur se po të kishte mundësi do t’i denonconte në polici, si Julin ashtu edhe Meritonin.

 “Jam e mbledhur, më duhet t’ju denoncoj të dyve në polici. Të dy në polici e keni vendin, burrecër. Një grua nuk e meriton këtë, o ndyrsira. Keni ditë që më bini qaf. Mendoje tek nëna jote, tek motra jote”.- ka thënë Egla e përlotur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH