Showbiz

EVI REÇI SHTATZËNË! Këngëtarja ndan foto me barkun e rrumbullakosur

Shkruar nga Liberale

Këngëtarja e njohur shqiptare, Evi Reçi ka zbuluar një lajm të bukur ditën e sotme.

Evi ka bërë me dije se ajo dhe parteneri i saj Kledi, do të bëhen prindër herë të parë, pasi këngëtarja është shtatzënë.

Ka qenë vetë ajo e cila ka postuar një foto me barkun e rrumbullakosur, ku sigurisht kanë vërshuar komentet pafund të miqve, të cilët i urojnë shtatzëni të mbarë.

EVI REÇI SHTATZËNË! Këngëtarja ndan foto me barkun e

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH