Showbiz

Erjola i nxjerr ‘sekretin’ Merit: Natën dëgjoj zhurma në shtëpinë tënde…

Shkruar nga Liberale

Erjola i nxjerr ‘sekretin’ Merit: Natën dëgjoj zhurma

Dy ish-banoret e “Big Brother VIP3”, Erjola Doçi dhe Meri Shehu, kanë zbuluar se janë komshie. Gjatë puntatës së radhës të “Top Arena”, në Top Channel, astrologia e njohur u vendos përballë pyetjeve pikante të moderatores.

Madje Erjola vendosi që t’i zbulonte edhe një ‘sekret’ Merit, pasi tha se në shtëpinë e saj dëgjon zhurma natën. Astrologia e njohur u shpreh se në fakt është maçoku i saj që bën zhurmë.

Erjola: Tani ti e di që unë dhe ti jetojmë në një pallat dhe jemi takuar në ashensor

Meri: Kjo është e vërtetë, nuk ka qenë e stisur të paktën

Erjola: A mund të më thuash përse në shtëpinë tënde ka zhurma natën? Është Asmodeusi apo ndonjë njeri tjetër?

Meri: Kush t’a ka thënë që ka zhurma natë?

Erjola: Po i kam dëgjuar moj, jam dëshmitare

Meri: Është maçoku im

Erjola: Qyqja ça bën me maçokun

Meri: Jo nuk bëjmë gjë, jemi shumë të qetë

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH