Showbiz

Erjola i hap zemrën Silvit për vdekjen e babait të saj: Nëse mami vjen më takon një ditë...

Shkruar nga Liberale

Erjola i hap zemrën Silvit për vdekjen e babait të saj: Nëse

Erjola dhe Silvi kanë zhvilluar një bisedë me njëri-tjetrin, ata kanë diskutuar rreth familjes së tyre ku dyshja kanë folur më shumë rreth familjeve të tyre. Erjola ka folur më shumë rreth ndjesive të saj dhe mungesës së babait të saj.

Erjola: Kur ndodhin shumë ngjarje, situata njëra pas tjetrës, ka nevojë njeriu të ketë konfirmime ose të takojë familjarët. Mua herë pas here më kujtohet dhe babi që unë nuk e kam. Aty pastaj prekem se nëse mami vjen më takon një ditë, janë ca njerëz që…

Erjola: Këtu jeton, por unë jetoj vetëm.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH