Showbiz

Era Istrefi dhe Amir Rrahmani i japin fund lidhjes? Detaji që ngre dyshime

Shkruar nga Liberale

Era Istrefi dhe Amir Rrahmani i japin fund lidhjes? Detaji që ngre dyshime

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi si dhe futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani si duket i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Dyshja, kanë hequr njëri-tjetrin nga Instagrami si dhe kanë fshirë fotografitë e përbashkëta që kanë pasur në Instagram.

Spekulimet për ndarjen e tyre vijnë pasi çifti kishin zyrtarizuar lidhjen rreth një vit më parë, lajm që bëri bujë në mediet e shtypit rozë.

Lidhur me këto spekulime nuk ka pasur një reagim zyrtar nga asnjëra palë, as nga Istrefi por as vetë futbollisti i njohur Rrahmani.

Ata ishin pa dyshim çifti më i përfolur i estradës, që kur njoftuan lidhjen e tyre. 

Era Istrefi dhe Amir Rrahmani i japin fund lidhjes? Detaji që ngre dyshime

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH