Showbiz

Eneda Tarifa shtatzënë? Ky është detaji që nxiti dyshimet (Video)

Shkruar nga Liberale

Eneda Tarifa shtatzënë? Ky është detaji që nxiti

Këngëtarja dhe moderatorja Eneda Tarifa, siç duket ka mbajtur një sekret për të gjithë. Dyshohet se ajo do të bëhet nënë për herë të dytë.

Këto dyshime kanë lindur prej paraqitjes së saj të fundit në koncertin për Shyqri Nimani ‘Nëpër gjemba drejt yjeve’.

Siç mund ta shihni edhe në videon e paraqitur më poshtë, këngëtarja është shfaqur me barkun e rrumbullakosur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Revista | CLASS | MAGAZINE (@revistaclass_)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH