Showbiz

Elsa Lila si kurrë më parë, rrëfen para "fermerëve" marrëdhënien me ish-bashkëshortin: Baba i mirë, impenjohet por…

Shkruar nga Liberale

Elsa Lila si kurrë më parë, rrëfen para

Këngëtarja e njohur Elsa Lila ka bërë diçka që nuk e ka bërë kurrë më parë publikisht. Elsa ka rrëfyer sakrificat e prindërimit si një nënë e divorcuar në një bisedë me Dijonisin dhe Robertin. 

Ajo theksoi se rritja e një fëmije është mjaft e vështirë, ku ndonjëherë duhet të lërë edhe veten pasdore.

Nga ana tjetër, e pyetur nga Dijonisi ajo theksoi se babai i vajzës së saj është i përkushtuar, por jeton 9 orë larg tyre.

“Babai është i mirë, impeniohet, por është 9 orë larg me avion”, tha ajo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH