Showbiz

Heidi apo Juli? Ja kush eleminohet nga shtëpia

Shkruar nga Liberale

Heidi apo Juli? Ja kush eleminohet nga shtëpia
Juli ngjitet në podium në garën për çmimin e madh.

Televotimi mes Julit dhe Heidit, nxori Julin fitues dhe Heidi largohet kështu nga shtëpia dhe humb shansin për çmimin e madh!

Garë e fortë mes dy finalistëve shumë të votuar, por mesa duket këtë here publiku mbështet Julin!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH