Showbiz

Elgit Doda konfirmon hyrjen në BBV3! Zbulohet kur do të futet

Shkruar nga Liberale

Elgit Doda konfirmon hyrjen në BBV3! Zbulohet kur do të futet

Martohen sot Romeo dhe Heidi, çifti kanë filluar me përgatitjet ku Heidi filloi të provonte fustanin e nusërisë ndërsa Romeo po përgatiste ftesat. Por mund të ketënjë dasëm pa shoqëri?

Elgit Doda konfirmon hyrjen në BBV3! Zbulohet kur do të futet

Donaldi dhe Elgiti janë parë deri në orët e vona në studio dhe kjo shtoi dyshimet për një hyrje të mundshme të dyshes brenda shtëpisë. 

“S’ka gjumë sot”, shkroi Donaldi në postimin në “Instastory” ku shfaqet në një studio me Elgitin dhe të gjithëve na shkon mendja të kënga që ata kanë përgatitur si surprizë për çiftin.

Elgiti konfirmoi zyrtarisht pjesëmarrjen në natën e sotme si këngëtar në dasmën e çiftit. Në Instastory ai shkruan:

Lajmi është konfirmuar edhe nga faqja zyrtare e BBV3 dhe ne na mbetet të presim orën 21:00 për të zbuluar më shumë…

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH