Showbiz

Einxhëll uron motrën e Dagz për ditëlindje dhe na la t'a kuptojmë shumë raportin që ka me kunatën (Foto)

Shkruar nga Liberale

Einxhëll uron motrën e Dagz për ditëlindje dhe na la

Motra e Dagz, Aurora feston sot ditën e lindjes dhe në këtë ditē të veçantë, vëmendjen e mori urimi i kunatës së saj, Einxhel.

Kjo e fundit ka postuar një foto të motrës së Dagz me vogëlushin e saj, Trev, duke shkruar disa fjalë të ëmbla.

“Ti je halla & tezja qe cdo njeri do te donte te kishte dhe ne ndjehemi me fat qe je e jona. Asnje fjale se pershkruan dot dashurine qe kemi per ty dhe ste falenderojme dot kurre mjaftueshem per gjithcka ben per Ne”-ka shkruar ajo.

Eh kush nuk do ta donte një kunatë të tillë! 

Einxhëll uron motrën e Dagz për ditëlindje dhe na la

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH