Showbiz

Egla vë në siklet Romeon dhe Heidin: Si t’ju quaj ish të dashur?

Shkruar nga Liberale

Egla vë në siklet Romeon dhe Heidin: Si t’ju quaj ish të

Heidi dhe Romeo prej javës së kaluar kanë një krisje në marrëdhënien e tyre, duke vendosur që t’i japin hapësirë njëri-tjetrit.

Teksa janë gjendur në dhomën e gjumit, Romeo, Heidi dhe Egla, kjo e fundit ka komentuar marrëdhënien e tyre, duke iu thënë se kur janë bashkë, duken katastrofë

Egla: Jeni shumë të mirë tek e tek, bashkë jeni katastrofë

Egla: Po e them, se jeni kokëfortë të dy jeni.

Egla: Tani si mund t’ju quaj unë, ish të dashur?

Egla: Kështu e quan brezi juaj?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH