Showbiz

Egla sherr me Heidin! Olti Curri me ironi publikon çmimin marramendës të veshjes së Françeskës

Shkruar nga Liberale

Egla sherr me Heidin! Olti Curri me ironi publikon çmimin

Olti Curri ka punlikuar çmimin e veshjes së Franceskës, që shkon mbi 7 mijë Euro.

Ai madje ka ironizuar edhe Heidin.

“Egla po ngerrdheshet me Heidin por nderkohe në internet ka dalë çmimi i veshjes së Franceskës
~ dhe i referohet Landës.
Nuk duhet sesa qëndron ky pretendim i Olti Currit.

Egla sherr me Heidin! Olti Curri me ironi publikon çmimin

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH