Showbiz

Egla: Romeon e kam xhan por Heidi... Çfarë po ndodh mes tre banorëve?

Shkruar nga Liberale

Egla: Romeon e kam xhan por Heidi... Çfarë po ndodh mes tre

Egla dhe Romeo janë përfshirë në debate të ashpra me njëri-tjetrin përgjatë ditëve të mëparshme.

Megjithëse Egla shprehet se e ka xhan Romeon, sipas saj ai po shkel miqësinë e tyre me fjalë dhe vepra. Nga ana tjetër, Heidi e gjendur në mes dy personazheve, thekson se: “Egla ka 0 tolerancë. E kuptoj çfarë bën, por janë disa momente me njerëz që i ka xhan, që duhet të jetë e ndjeshme!”

Egla: Që unë e kam xhan Romeon kjo s’do ndryshojë as kur të vazhdojë jeta pas ‘Big-ut’. E kam të vështirë të gjej një gjuhë të përbashkët me Romeon sepse kemi një diferencë moshe të madhe. Romeo në të vërtetë s’di të respektojë me vepër. Miqësinë e shkel nëpër debate dhe konsumon vetëm fjalë duke përsëritur të njëjtat fjali, gjë që më lodh shumë .

Për Heidin Romeo është një peshë por Heidi do ja dalë me apo pa Romeon!

Heidi: Unë marrëdhënien e Eglës me Romeon s’e di fiks, sepse ata shpeshherë janë zënë
Nuk më bëhet vonë me thënë të drejtën ata e dinë vetë! Mendoj që Egla ka 0 tolerancë, e kuptoj si është ajo, ja kuptoj të gjitha por janë ca momente që me njerëzit që ti ke xhan duhet të jesh pak me takt ose të tërhiqesh
.

Heidi në mes të dy zjarreve?

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH