Showbiz

Egla nuk ndalet me akuzat seksuale ndaj Jetmirit, këtë herë përdori vajzën e tij: Babi i heq jorganin gocave! (video)

Shkruar nga Liberale

Egla nuk ndalet me akuzat seksuale ndaj Jetmirit, këtë herë

Pas akuzave se Jetmir është maniak dhe se i prek pjesët intime vajzave, Egla ka vendosur që t'i vazhdojë këto akuza, këtë herë duke përdorur vajzën e këtij të fundit.

Egla nuk ndalet me akuzat seksuale ndaj Jetmirit, këtë herë

Ajo i ka bërë një thirrje Emës, vajzës së Jetmirit, duke i treguar se i ati i saj i heq jorganin gocave të shtëpisë.

Egla nuk ndalet me akuzat seksuale ndaj Jetmirit, këtë herë
“Babi i heq jorganin në fund të këmbëve gocave kur flenë gjumë. Kaq di të bëjë babi Ema. Ema babi është i detyruar zemra që ti uli jorganin gocave në krevat. Tu vëri edhe mbeturina grave të tjera në krevat…”- është shprehur Egla.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH