Showbiz

Egla në mision sekret me Heidin: Do krijoj një sherr me Julin!

Shkruar nga Liberale

Egla në mision sekret me Heidin: Do krijoj një sherr me Julin!

Dy banoret e Big Brother VIP, Heidi dhe Egla janë në një mision sekret të urdhëruar nga vëllai i madh.

Vajzat bisedojnë me njëra tjetrën për të bërë planet që misioni i dhënë të arrihet me sukses. Madje Egla i thotë Heidit që do improvizojë një sherr në dhomën e gjumit me Julin.

Egla: Unë besoj se do ia dalim shumë mirë. Do të improvizoj një sherr me Julin. Do thyej një pjatë. Unë kam dy ditë që nuk ma kanë dëgjuar zërin se përtoj

Heidi: Nuk shqetësohen se gjithmonë i ke bërë këto gjëra

Heidi: Jo nuk ke thyer, por e ke parashysh...

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH