Showbiz

Egla mbahet e izoluar nga Big Brother? Ish-banori ngre alarmin, dalja e Eglës një lojë e madhe

Shkruar nga Liberale

Egla mbahet e izoluar nga Big Brother? Ish-banori ngre alarmin, dalja e

Fituesi i BB6, Anaid Kaloti ka bërë disa story në rrjetin e tij social Instagram ku shprehet se dalja e Eglës në të vërtetë është një lojë nga produksioni, dhe se ajo mund të kthehet përsëri në shtëpi.

Kaloti thotë se kjo nuk do të ishte hera e parë që produksioni i Big Brother do të bënte diçka të tillë pasi edhe në edicionin ku Anaidi ishte konkurent, dhe fitoi çmimin e madh kishte ndodhur e njëjta gjë ku një banor ishte izoluar duke u thënë nga produksioni se ishte skualifikuar.

Detaji tjetër që ish banori evidenton në reagimin e tij në Instagram është se në rastin e daljes së Sarës , produksioni e transmetoi lajmin si “përjashtim”, ndërsa në rastin e Eglës lajmi u transmetua si “skualifikim”.

Anaidi shprehet se Egla do të shfaqet në shtëpi ditën e shtunë ku do të meret edhe vendimi i madh a do ta lër vërtetë shtëpinë apo jo.\LIBERALE.AL\

 

Egla mbahet e izoluar nga Big Brother? Ish-banori ngre alarmin, dalja e

Egla mbahet e izoluar nga Big Brother? Ish-banori ngre alarmin, dalja e

 

 

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH