Showbiz

Egla kërkon ndjesë për ofendimet ndaj Julit: Fjalori im nuk ishte në lartësinë e duhur

Shkruar nga Liberale

Egla kërkon ndjesë për ofendimet ndaj Julit: Fjalori im nuk ishte

Që ditën që u bënë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP 3”, banorët kanë nisur me debatet. Egla Ceno dhe Julian Deda kanë debatuar menjëherë pas përfundimit të spektaklit të datës 13 janar.

Egla kërkon ndjesë për ofendimet ndaj Julit: Fjalori im nuk ishte

Shka u bë ndërrimi i Julit në dhomën e gjumit, para gjithë banorëve dhe kjo ishte e papranueshme për Eglën.

Gjatë spektaklit të sotëm, debati vijoi pasi u transmetua një klip, ku Egla prmendte bashkëshorten e Julit, por edhe e ofendonte aktorin. Ajo ka kërkuar falje që përmendi bashkëshorten , por edhe për ofendimet, teksa pranoi se fjalori i saj nuk ishte në nivelin e duhur.

“Batuta që Juli thotë se kam përmendur zonjën, të cilës i kërkoj falje që e kam përmendur, ia thashë atij jo bashkësortes. Duke ditur që më përmendi brekët, i thashë që hiqja gruas tate jo mua. Fjalori im nuk është një lartësinë që duhet për këtë spektakël, I këkroj ndjesë publikut dhe Julit që i nxorra nga doja. Juli është mburur që ka bërën jë grua të qajë dhe do e bëjë njësoj. Ai më tall në momentet e miaj të dobëta. Kam shkuar shumë larg”- tha Egla.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH