Showbiz

“Egla e ka personale me…”/ Heidi i kthehet Julit: Më kërcënoi, bën gruaja 50 vjeç ashtu

Shkruar nga Liberale

“Egla e ka personale me…”/ Heidi i kthehet Julit: Më

Egla Ceno mbrëmjen e djeshme si lidere e shtëpisë përfitoi avantazhin që të dërgonte “kokë më kokë” në nominim dy nga banorët e “Big Brother VIP3”.

Aktorja zgjodhi çiftin Heidi Baci dhe Romeo Veshaj që të ti çonte në televotim, ku banori më i votuar do të shpallej finalisti i parë i këtij edicioni, ndërsa tjetri do të përballej me disa nominime gjatë këtyre javëve.

Ditën e sotme gjatë një bisede me Julian Dedën, aktori iu tha çiftit se Egla e ka personale me Heidin.

“Po çfarë i kam bërë unë?”, e pyeti banorja, duke treguar se aktorja e ka kërcënuar.

“Ti u pajtove me vendimin e saj”– iu kthye Romeo aktorit, i cili tha: “U pajtova”.

Juli: Keni nevojë për njëri-tjetrin?

Juli: Atëherë nevojat e njëri-tjetrit në lojë është gjë tjetër dhe aleancë është gjë tjetër. Ajo e ka personale me ty

Heidi: Po çfarë i kam bërë unë?

Juli: Po ku di unë se çfarë i ke bërë ti. Ajo thotë e kam personale me të

Heidi: Ajo erdhi dhe më kërcënoj mua. Pse më ke thënë ti mua do të ha

Heidi: Po bë gruaja 50 vjeçe ashtu?!

Juli: Po mirë puna e saj, mua s’më intereson fare

Romeo: Ti u pajtove me vendimin e saj

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH