Showbiz

Egla debaton persëri me Meritonin, kësaj here jo vetem verbalisht, ajo e ben me shkumë dhe i hedh ujë nga vaska: Me hëngsh…

Shkruar nga Liberale

Egla debaton persëri me Meritonin, kësaj here jo vetem verbalisht, ajo
Vazhdon përplasja në mes të Meriton Mjekiqit dhe Egla Cenos.

Banorët e Big Brother VIP Albania 3 prej ditësh kanë nisur një debat me njëri-tjetrin.

Ata kanë hedhur vazhdimisht kunja, e në disa raste kanë kaluar edhe në ofendime të mëdha.

Derisa së fundmi aktorja po relaksohej në vaskë, prezantuesi po i qëndronte nga mbrapa.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ajo i hodhi ujë me qëllim që ta largonte nga aty, ndonëse moderatori nga Kosova ia ktheu: “Pse s’të vjen turp, pse nuk bëhesh shembull. Pse je kaq e ulët?”.

Në një tjetër video, Egla shihet duke e mbuluar me shkumë Meritonin, i cili u revoltua dhe kërkoi që të mos e prekte.

“Po të vjen era alkool, paske pirë pak”, i tha më tej Mjekiqi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Në shtëpi po vazhdojnë situatat e tensionura ndërmjet konkurrentëve. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH