Showbiz

Edhe sondazhet e nxjerrin fitues! Ja cili është konkurrenti, që po e parandjen fitoren e Big Brother Vip 3?

Shkruar nga Liberale

Edhe sondazhet e nxjerrin fitues! Ja cili është konkurrenti, që

Julian Deda duket se po parandien fitoren vetëm pak ditë para se të mbyllet edicioni i tretë i Big Brother Vip. Janë në fakt edhe sondazhet e deritanishme ato që e nxjerrin atë fitues. 

Njerëzit e afërm të cilët i menaxhojnë rrjetet sociale kanë bërë publike një nga measazhet inkurajuese që thotë se pse duhet të shpallet fitues i Big Brother Vip. Ndër emrat e njohur që i kanë dhënë mbështetje ka qenë prezantuesja e Klanifornia, Marina Vjollca.  

Në faqen e Instagramit të Julian Dedës është bërë publik mesazhi i fundit:

Shembulli i energjisë pozitive që nuk u shterua asnjë ditë. Njeriu që na dhuroi emocione të të  gjitha llojeve, por kurrë emocione negative. Qamë dhe qeshëm me ty.

Shembulli I durimit dhe vetkontrollit edhe në momentet më  të vështira.  Banori që nuk nguroi të tregonte anën njerëzore kur kundërshtarët ishin në momente kritike psikologjike.

...të gjitha këto për një arsye shumë të thjeshtë...

...sepse shpirti i artistit  mbetet gjithmonë I tillë në çfarëdolloj rrethane.... Fitore kampion!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH