Showbiz

E zhveshur! Britney Spears poston FOTO të turpshme nga plazhet tropikale: Jeta ime nuk është aq e përsosur sa duket!

Shkruar nga Liberale

E zhveshur! Britney Spears poston FOTO të turpshme nga plazhet tropikale:

Britney Spears hyri në Instagram për të postuar fotot nudo të saj në plazh, teksa foli për një “arratisje” tropikale të premten.

Këngëtarja 42-vjeçare postoi një karusel fotosh, dy prej të cilave përfshinin imazhe të yllit të pop-it plotësisht nudo me emoji lulesh që mbulonin zonat e saj intime.

E zhveshur! Britney Spears poston FOTO të turpshme nga plazhet tropikale:

Me flokët e saj bjonde të hedhura mbi shpatulla ajo mbante vetëm një palë syze dielli të errëta. 

Ylli i muzikës i ka shoqëruar fotot me mbishkrimin e postimit: “Çfarë trajtimi i bukur për veten time!!! Besoj sërish në Zot sa herë që shkoj në këtë destinacion dhe ndoshta nuk ka një person tjetër që ndihet aq i bekuar sa unë çdo herë që largohem!”

E zhveshur! Britney Spears poston FOTO të turpshme nga plazhet tropikale:

Në një postim të gjatë, krijuesi i hitit Toxic ndau një përmbledhje të gjatë të pushimeve, por dukej se nënkuptonte në mënyrë delikate disa sfida.

“Ka shumë gjëra të tjera që kanë ndodhur në këtë udhëtim që nuk po i ndaj të gjitha”, ka shkruar ajo.

“Asgjë nuk është ashtu siç duket ndonjëherë!!! Unë portretizoj se gjithçka është krejtësisht e përsosur, por më besoni se e kam kaluar gjithashtu dhe do t'i ndaj ato beteja, por ato janë shumë fyese për t'u ndarë.”

E zhveshur! Britney Spears poston FOTO të turpshme nga plazhet tropikale:

Ajo vazhdoi: "Kjo mund t'i bëjë njerëzit e tjerë jashtëzakonisht të trishtuar dhe sinqerisht nuk mund të bëj asgjë për këtë, kështu që vetëm dijeni se jeta ime nuk është aq e përsosur sa duket... dhe mbani mend miqtë e mi të bukur që nuk jeni vetëm."

Ylli nuk specifikoi se cilat ishin betejat e saj.

Ajo e titulloi postimin e saj me tekst 'Përmbledhje e udhëtimit tim', duke shkruar fjalë pa kuptim.

'Pjesa e preferuar e udhëtimit tim është të jem lakuriq në ujë!!! Pashë dy gaforre që ecnin me guaska në shpinë!!! Shoku im mori një dhe unë bërtita!!! Të vetmit peshq që pashë ishin jashtëzakonisht të vegjël... ndërsa peshqit e vegjël notonin me ta në fund të cekët!!!'

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH