Showbiz

E zbulon regjisori: Big Brother Vip 4 vjen...!

Shkruar nga Liberale

E zbulon regjisori: Big Brother Vip 4 vjen...!

Mbrëmjen e së shtunës, më 25 Maj, “Big Brother VIP 3” pati finalen e madhe, pas një spektakli që zgjati më shumë se 4 muaj.

Por për të folur më shumë mbi sfidat dhe disa detaje ekskluzive, ka qenë i ftuar në studion e “Wake Up”, regjisori i këtij edicioni, Ergys Lubonja.

E ke takuar Eglën pas fitores?

“E kam takuar. Shumicën e tyre i njoh, Eglën e kam pasur kolege në Akademi, Julin po ashtu. E kam takuar pasi fitoi. U përqafuam, nuk kishim kohë të flisnim. Ka qenë lojtarja më e fortë. E ka luajtur shumë fort këtë “Big Brother”. Ka pasur ekzagjerime dhe tejkalime, por ky format këtu e ka gjënë e bukur sepse është reale. Njerëzit ashtu janë. Egla nuk luan një personazh që nuk është”.

Të martën dhe të shtunën do të ketë post “Big Brother VIP”, çfarë duhet të presim?

“Kemi pasur raste me ‘post’ shumë të fortë, por çfarë shpresoj është që të ‘mos bie shi në studio’ (qesh). Ka pasur shumë ngarkesë dhe debate dhe mendoj se duhet të ketë një lloj paqeje. Ka qenë lojë nervash, por me të dalë jashtë shumë gjëra duhet të sheshohen. Çfarë ndodhi aty, le të ngeli aty”.

Po sa i përket “Big Brother VIP 4”, kur do të mund të vijë?

“Do të vijë pak më herët… Mendoj se do jetë edhe më interesant. Sepse të tre këto edicione kanë qenë ndryshe”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH