Showbiz

"E shikoj veten në finale dorë për dore me...(Video)" Kush është konkurrenti më i fortë sipas Jetmirit?

Shkruar nga Liberale

"E shikoj veten në finale dorë për dore me...(Video)"

Këtë jmëngjes dita ka nisur shpejt për Jetmirin, Françeskën dhe Liamian të cilët kanë zgjedhur të mos humbasin kohë por të fillojnë të flasin direkt për dinamikat e lojës.

"E shikoj veten në finale dorë për dore me...(Video)"

Gjatë bisedës së tyre nuk ka munguar diskutimi dhe komentet e dhëna për nominimet që kanë ndodhur përgjatë kësaj periudhe në shtëpi. Teksa zhvilonin bisedën e tyre në një moment Jetmiri është shprehur se nuk ndjehet i rrezikuar as ai dhe as Françeska madje është shprehur se e shikon veten dorë për dore me Françeskën në finale.

"E shikoj veten në finale dorë për dore me...(Video)"

“E mendoj të mirën time si s’e mendoj. E shikoj veten dorë për dore me Françeskën në finale.”

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH