Showbiz

E RËNDË/ Konkurentja e PërPuthen godet me shuplakë Buçin, ai e kap për fyti

Shkruar nga Liberale

E RËNDË/ Konkurentja e PërPuthen godet me shuplakë

Në puntatën e sotme të Përputhen situata mes Endit dhe Erikës ka agravuar në prekje fizike, pasi kjo e fundit e ka goditur me shuplakë. Endi kishte realizuar një takim “hot” me Klaudian dhe për Erikën kjo ishte e pa pranueshme.

Fakti që emri i saj ishte përmendur në takimin Buçi- Klaudia, e irritoi, duke mos e menduar dy herë shuplakën që i dha në faqe.


“Ske të drejtë ta përmendësh emrin tim”, u shpreh Erika.
“A je në vete me këtë që bëre?”, i kundërpërgjigjet Endi duke i shtrënguar krahun.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH