Showbiz

E pyesin a do të jetë prezantuese e Big Brother VIP, Arbana Osmani habit me përgjigjen: Të mos heqësh dorë...(FOTO)

Shkruar nga Liberale

E pyesin a do të jetë prezantuese e Big Brother VIP, Arbana Osmani

Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetet sociale. 

Ndonëse është tërhequr nga moderimi prej gati 1 viti, publiku ende është i interesuar e do të dijë se kur ajo do rikthehet në ekran.

Së fundmi, ajo është pyetur sërish në Instagram në lidhje me formatin e njohur televiziv “Big Brother Vip Albania”.

Ndjekësit kanë ngritur pyetje mbi arsyet e largimit dhe ndjesitë e saj për “Big Brother”.

Një ndjekës i kujdesshëm e pranoi se ndoshta Arbana nuk do t’i përgjigjej pyetjes së tij, por gjithsesi vendosi ta bëjë atë.

Dhe Arbana pa hezituar u përgjigj duke thënë se është shumë e rëndësishme që ndjekësit e saj të mos heqin dorë nga çfarëdo që ata besojnë.

E pyesin a do të jetë prezantuese e Big Brother VIP, Arbana Osmani

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH