Showbiz

E përjashtuan nga Big Brother, vjen autokritika e Klodian Duros: Falje publikut, suksese banorëve!

Shkruar nga Liberale
E përjashtuan nga Big Brother, vjen autokritika e Klodian Duros: Falje

Klodian Duro ka reaguar pas përjashtimit nga Big Beother dhe deklaratës për të cilën thotë senka reflektuar.

“Une, Klodian Duro, ju njoftoj qe rrugetimi im ne Big Brother VIP eshte nderprere sot.
Shkak eshte bere nje deklarate e gabuar, nisur si ironi, e tepert tani qe e shoh me ftohtesi dhe qe i le vend keqinterpretimit.
Me vjen keq qe nuk arrita dot te percillja mesazhet e duhura tek te cilat besoj vertete dhe do t’i deshmoja gjate qendrimit ne shtepine e Big Brother.
Nje ndjese shume e sinqerte i shkon publikut dhe u uroj suksese te gjithe banoreve!”, thuhet në mesazhin e ish-futbolistit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH