Showbiz

E PAPRITUR/ Konkurrentja e "Përputhen" merr DHURATË nga "çunat e Londrës", shpërthejnë komentet në studio

Shkruar nga Liberale
E PAPRITUR/ Konkurrentja e "Përputhen" merr DHURATË nga

Konkurrentja e "Përputhen", Alba mori një dhuratë nga "çunat e Londrës".

Për të erdhi një zarf me plot 1000 paund.Dhe pse nuk kishte emër, dërguesi identifikohet si “Çunat e Londrës”.

"Alba, ylli i Për’puthen, Çunat e Anglisë të duan fort. Respekte dhe nderime për gocën që je. Për çdo gjë na ke ne, ata aty të mendohen 10 herë para se me fol me ty, të mbështesim o kinge e bukur. Na ke nderu që na ke përmend. Me respekt, Çunat e Londrës”, shkruhet në zarf.

Pasi Alba pranoi zarfin në studio kjo gjë u kalua me shumë zhurmë.

Vedati hodhi dyshime mbi vizitën e konkurrentes në Angli, ndërsa Endi (Buçi) e cilësoi gjest të turpshëm dhe të papranueshëm.

Vedati: Për çfarë shkove në Londër?

Alba: Po ofendoni ata njerëz, pa i njohur. Mund të jetë forma e tyre, por kjo nuk lidhet patjetër me materializëm dhe nuk do të thotë patjetër që ata po tentojnë të blejnë diçka nga unë. Se si unë e pres dhuratën dhe çfarë vendimi marr, ajo më pas tregon karakterin tim.

Vedati: Nuk ofendoj Çunat e Londrës, sepse kam shokët atje, ata japin 30-50 euro për një vajzë, mijë euro japin vetëm për Albën.

Pjesë nga debati:

Alba: Je duke i ofenduar.

Endi: Shumë tmerr si gjest. Fakti që ti po bën fasadë në këto lloj niveli, është për t’u bërë merak. Ne të gjithë këtu po hamë m*utin që po na servir ti.

Alba: Po përdor shumë fjalë banale.

Endi: Të gjitha ju që doni të tallni by*ën me ne, hiqeni sikur kush… e nga ana tjetër, pranoni zarfe me lekë… e di sa turp është? Se e sheh motra ime nesër këtë! Ju goca që shihni këto gjëra, mos pranoni asgjë!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH