Showbiz

"E mbyllëm me një telefonatë", RIKE ROÇI tregon arsyen pse u NDA nga i dashuri: Mbaroi sapo dola nga Big Brother Vip

Shkruar nga Liberale

"E mbyllëm me një telefonatë", RIKE ROÇI tregon

Ish-banorja e Big Brother Vip, Rike Roçi, ka folur më tepër rreth eksperincës së saj brenda formatit, madje ka treguar dhe për shumë të pathëna të tjera.

E ftuar në ‘Wake Up’ ,ajo tregoi se kishte lënë diçka pezull jashtë shtëpisë, por ditën e sotme Rike ka deklaruar se i ka dhënë fund gjithçkaje.

“Ashtu si filloi, ashtu mbaroi sapo dola. As nuk e kam takuar, me një telefonatë e mbyllëm. Dua të rri vetëm, jam pak e çuditshme. Jam mirë kështu, nuk ka qenë as i dashuri, ka qenë një njohje, një pëlqim. Nuk kam asnjë ndjenjë nuk i kam ato fluturat.”- u shpreh Rike.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH