Showbiz

E KUQE "FLAKË", Georgina shkëlqen në Paris e veshur me FUSTANIN të qendisur me emrin e Ronaldos (FOTO)

Shkruar nga Liberale

E KUQE "FLAKË", Georgina shkëlqen në Paris e veshur me

Georgina Rodriguez ka parakaluar në Javën e Modës në Paris, me një fustan me të cilin ka tërhequr vëmendje.

Marka Vetements ka dizajnuar një fustan të bazuar në një fanellë të nënshkruar nga Cristiano Ronaldo që nga koha kur ai luante për Manchester United.

E KUQE "FLAKË", Georgina shkëlqen në Paris e veshur me

Copa, tërësisht e kuqe, kishte në stampuar emrin e partnerit të modeles dhe numrin shtatë. Përveç markës, ajo që bie në sy, është firma e sulmuesit portugez.

 

E KUQE "FLAKË", Georgina shkëlqen në Paris e veshur me

Georgina i është bashkuar një lëvizjeje që është quajtur ‘Blokecore’ dhe ka lindur në Angli falë TikTok. Krijuesi i saj, Brandon Huntley, kishte idenë të vishte bluza  nga futbolli anglez të shoqëruar me xhaketa sportive dhe atlete.

E KUQE "FLAKË", Georgina shkëlqen në Paris e veshur me

Këtij trendi tashmë i janë bashkuar edhe personazhe të tjerë të famshëm, si Kendall Jenner apo Hailey Bieber.

E KUQE "FLAKË", Georgina shkëlqen në Paris e veshur me

E KUQE "FLAKË", Georgina shkëlqen në Paris e veshur me

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH