Showbiz

“E ke rradhën ti!”, Dafina Zeqiri TMERROHET nga mesazhi që mori pasi reagoi për vrasjen e gruas në Pejë (FOTO)

Shkruar nga Liberale

“E ke rradhën ti!”, Dafina Zeqiri TMERROHET nga mesazhi që

Një ngjarje e rëndë ndodhi sot në Pejës, e cila ka tronditur Kosovën, si dhe Shqipërinë.

Gjyljeta Ukelli u vra nga bashkëshorti i saj, Edmond Lajçi, ku çifti ishin prindër të tre fëmijëve.

Kjo ngjarje tronditëse ka shkaktuar reagime të shumta në rrjet, që dënojnë vrasjen e gruas. 

Mes tyre edhe Dafina Zeqiri, e cila ka shprehur keqardhjen duke ju bashkuar nismës për ta shpallur ditën e sotme “Ditë Zie për Gratë e Vrara”.

Pas këtij postimi, këngëtarja është përballur me një koment të tmershëm:

“Edhe ti e ke rradhën tani!”, është komenti të cilin Dafina e ka shpërndarë në InstaStory.

“E ke rradhën ti!”, Dafina Zeqiri TMERROHET nga mesazhi që

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH