Showbiz

“E kam bërë çarjen tuaj”/ Juli i kthehet Gracianos: S’kemi pasur bashkim

Shkruar nga Liberale

“E kam bërë çarjen tuaj”/ Juli i kthehet Gracianos:

Në përfundim të spektaklit të mbrëmjes së djeshme, në ‘BBV’ kanë nisur debatet dhe diskutimet dhe në qendër të tyre duket se ka qenë Graciano.

Pas përplasjes me Eglën për eliminimin e Lisit, Graciano ka diskutuar me Julin dhe Gazin, duke i thënë se i ka përçarë, ndërsa Juli i është përgjigjur se nuk ka patur asnjëherë aleancë me Gazin.

Edhe banorët e tjerë kanë ngritur dyshime se mes Julit dhe Gazit ka aleancë megjithatë të dy banorët i kanë mohuar duke thënë se secili ka zgjedhur të luajë lojën në mënyrën e tij.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH