Showbiz

E frikshme/ Gjarpri sulmon konkurrentin e ‘Përputhen’ në mes të emisionit

Shkruar nga Liberale

E frikshme/ Gjarpri sulmon konkurrentin e ‘Përputhen’ në

Emisionit “Përputhen” iu bashkua sot një vajzë e re e cila quhet Aria.

Ajo kishte vendosur të bënte një hyrje të pazakontë në studio. Kafsha e saj fatsjellëse siç e quan ajo, gjarpri, erdhi në studio bashkë me të.

E pyetur nga Megi se cilit nga konkurrentët do të donte t’ja jepte ajo thotë emrin e Bucit.

Në momentin kur Buci e merr në shpatull, gjarpri lëviz nga shpatulla e tij duke frikësuar moderatoren Megi Pojani.

Buci e pyet Arian nëse ka helm apo jo. Ajo përgjigjet:

Konkurrentja e re thotë se gjarpri është i qetë dhe mesa duket e pëlqen Bucin. Pas tij, gjarprin e merr në dorë edhe Alba.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Per’puthen ???? (@perputhen_tch)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH