Showbiz

Dy këngëtarët e njohur bëjnë paralajmërimin për nesër!

Shkruar nga Liberale
Dy këngëtarët e njohur bëjnë paralajmërimin

Dafina Zeqiri është një nga divat e muzikës shqiptare që padyshim sjell shumë hite e ndër vite ka vazhduar të sjellë projekte shumë të veçanta. Prej se u zbulua lidhja e saj e me biznesmenin Kreshnik Gjergji, çifti ka qenë shumë në vëmendjen e publikut e ditën e djeshme në ditëlindjen e saj, Kreshniku i ka propozuar për martesë, ku ajo ka thënë “PO“.

Dyshja e suksesshme dhe shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri dhe Ylli Limani, janë bërë përsëri bashkë për një duet të radhës. Dyshimet janë ngritur para pak kohësh teksa të dy artistët publikuan në llogaritë personale të Instagramit, dy foto të ndryshme me mbishkrimin “Jom ka du me t’pa”. Ditën e sotme, Dafina dhe Ylli kanë postuar në Instagram-in e saj një foto nga klipi i këngës, ku kanë treguar se do të publikohet nesër në orën 18:00.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH