Showbiz

"Dua të dal nga dera e kuqe", banori i BBV kërkon të lërë shtëpinê: Po më bëhen padrejtësi! Opinionisti: Ti del dhe lakuriq...

Shkruar nga Liberale
"Dua të dal nga dera e kuqe", banori i BBV kërkon të

Banori i Big Brother VIP3, Jetmiri, ka kërkuar të lërë shtëpinë, pasi pretendon se po i bëhen padrejtësi brenda.

Pjesë nga biseda:

Jetmir: A mund të dal nga dera e kuqe?

Ledjon: Ti erdhe në program një muaj më parë, dhe në fillim para se të hyje ke thënë që do me shembullin tënd të ndryshosh programin.

Arbër: Dhe ti del lakuriq.

Ledjon: E marrim të mirqenë se Jetmiri është koherent.

Arbër: Edhe edukativ, edhe lakuriq.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH