Showbiz

VIDEO/ Dua sqarim! Flet i revoltuar babai i Sara Gjordenit: Ish- gruaja më ka TRADHTUAR, prandaj jam ndarë! Sarën e kanë FRYRË ndaj meje!

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Dua sqarim! Flet i revoltuar babai i Sara Gjordenit: Ish- gruaja më

Pas deklaratave të forta të ish-banores së shtëpisë së "Big Brother Vip 3" Sara Gjordenit në lidhje me makthet e përjetuara nga i ati vjen reagimi i këtij të fundit i cili i revoltuar nga kjo deklaratë e së bijës mohon në mënyrë kategorike akuzat. 

VIDEO/ Dua sqarim! Flet i revoltuar babai i Sara Gjordenit: Ish- gruaja më

I pyetur nga TVAnews për arsyet e ndarjes me ish-gruan e tij Artur Gjordeni  shprehet se arsyeja ka qënë tradhëtia bashkëshortore.

"Për asye se më ka tradhëtuar, e kam kapur edhe vetë"

Në lidhje me djegjen e shtëpisë ai shprehet se është gënjeshtër dhe se në atë kohë ai ka qenë punonjës policie në qytetin e Beratit dhe se do ishte e pamundur që ai të digjte shtëpinë pasi do burgosej direkt. 

VIDEO/ Dua sqarim! Flet i revoltuar babai i Sara Gjordenit: Ish- gruaja më

"T'a dëgjojë edhe Sara, unë kam qenë punonjës policie në Berat ,dhe po të kisha bërë këto gjëra mua do më merte policia dhe do haja dy-fish burg" duke shtuar më pas së kërkon një sqarim nga Sara në lidhje me akuzat: " Dua një sqarim nga Sara, kur ja kam djegur shtëpinë dhe ku e kam lën jashtë bashkë me të ëmën".

VIDEO/ Dua sqarim! Flet i revoltuar babai i Sara Gjordenit: Ish- gruaja më

Më vonë ai shton se nuk është e vërtetë që Sara nuk e njeh babain duke treguar foton e saj në portofol, gjithashtu shtoi se Sarën e ka fryrë e ëma ndaj të atit për të folur në atë mënyrë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH