Showbiz

Dron për Jurgen Uldedën në “BBV3”, ja si reagon Bardhi

Shkruar nga Liberale

Dron për Jurgen Uldedën në “BBV3”, ja si reagon

Para disa ditësh Sara i ka treguar Erjolës për marrëdhënien që ka lënë pezull jashtë me boksierin Jurgen Uldedaj. Ajo i ka treguar asaj se ai ka një ndjeshje shumë të rëndësishme dhe do të donte shumë që ai të shpallej kampion.

Dron për Jurgen Uldedën në “BBV3”, ja si reagon

Mesa duket përgjigja e Sarës erdhi sot, pasi në shtëpi u dërgua një dron me foton e boksierit që shkruante:


Kampion bote!
Sara është emocionuar pasi pa dronin dhe ka filluar të qajë, teksa i ka thënë Bardhit:

“E ka sjellë ai, të më jap një shenjë që vazhdo se çdo gjë është okay”.
Bardhi ndërkohë e ka mbështetur mendimin e saj teksa duke e puthur i thotë:

 Qenka djalë i mirë.
Pas momentit ku u gëzua, Sara ka folur me Artën pasi nuk është e sigurt nëse Jurgeni e ka nisur dronin për ta gëzuar apo se ka inat me të.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH