Showbiz

Drini Zeqo zbulon "pengjet" në Big Brother Vip: Kjo banore më mungon shumë...

Shkruar nga Liberale

Drini Zeqo zbulon "pengjet" në Big Brother Vip: Kjo banore

Drini Zeqo bëri jo pak zhurmë me daljen nga shtëpia e Big Brother Vip, ku sapo kishte nisur rrugëtimin këtë reality show.

Sot moderatori ka vënë re disa sjellje të gabuara të tij brenda shtëpisë, si përshembull që nuk ishte shumë i ashpër me disa personazhe. Ndër të tjera, Drini tha se Heidi i mungon shumë.

“Unë nuk kam mësuar gjë, dhe ata që janë futur më vonë se unë nuk kanë fituar ndonjë terren. Ka disa gabime ne sjelljen, duhet të isha më i ashpër me disa personazhe. Me Ilnisën kam qenë më i butë seç duhej. 

Njihemi prej vitesh me Ilnisën, por nuk jemi miq. Brenda shtëpisë do ndryshoja. Heidi më mungon shumë. Ajo është nga kto natyrat solare dhe shumë e sinqertë, po e shijon bukur.”-tha Drini Zeqo në "Shqipëria Live".

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH