Showbiz

Dramë mes aktorëve! Juli i kërkon Eglës të dalë nga shtëpia! Aktorja shpërthen në lot

Shkruar nga Liberale
Dramë mes aktorëve! Juli i kërkon Eglës të dalë

Situatat e krijuara në shtëpinë e “BBV3” nuk kanë qenë të këndshme për banorët e shtëpisë.

Një debat i ashpër ka ndodhur mes Julit dhe Eglës ku kjo e fundit ka shpërthyer në lot.

Teksa shkak është bërë përmendja e vajzës së Julit nga ana e Eglës, aktori i ka kërkuar “llogari” pse ajo e ka përmendur përsëri këtë gjë por nuk ka marrë asnjë përgjigje.

Juli: Për çfarë i përmend?

Egla: Ik se nuk të shoh dot më me sy!

Juli: Po ik moj dil nga shtëpia.

Egla: Unë të dal nga shtëpia? Ta thash njëherë! Të marrim gjithë gratë e Shqipërisë sepse ka burra si puna jote dhe ti zhdukim nga Shqipëria.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH