Showbiz

Donaldi komenton lidhjen e Romeos në BBV! Ja çfarë mendon ai për nusen

Shkruar nga Liberale

Donaldi komenton lidhjen e Romeos në BBV! Ja çfarë mendon ai

I ftuar ditën e sotme në ‘Fan Club’ ishte Donald Veshaj i cili ka folur më tepër lidhur me lojën e vëllait të tij, Romeos dhe nusen e ardhshme të familjes Veshaj, Heidin.

Ai është shprehur se dasma ishte shumë e bukur dhe ka një simpati për Heidin mirëpo nuk kupton faktin sesi shumë njerëz nuk e kanë pëlqyer dhe kanë ‘akuzuar’ çiftin se çdo gjë e tyre është lojë.

Donaldi komenton lidhjen e Romeos në BBV! Ja çfarë mendon ai

‘Mu duk gëzim, hare, emocion ishte shumë nice.Nuk e di përse nuk u pëlqeu njerëzve.
Pse janë këto komente?
Nusja shumë nice, ata të dy janë shumë bukur
Më pëlqen si sillen me njëri-tjetrin, kimia që kanë.
Dale se dy muaj kanë, do njihen, kur të dalin jashtë do njihen më shumë…
Më duken pak komente si ‘duan të gjejnë gjilpërën në kashtë’’- është shprehur Donaldi.

Ronaldo: Ke aftësinë ta shpjegosh, por Romeo ndoshta nuk di ta shpjegojë.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH