Showbiz

Donaldi histori e shkuar, Beatrix Ramosaj shkëmben mesazhe me yllin amerikan: Shihemi në Florida... (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Donaldi histori e shkuar, Beatrix Ramosaj shkëmben mesazhe me yllin

Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë në qendër të mediave rozë disa herë për jetën e saj romantike.
Së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka publikuar një mesazh që këngëtarja i ka dërguar yllit të muzikës Bryan Adams. Këngëtarja ka kënduar një këngë të Bryan dhe i ka bërë tag në story në Instagram, ka qenë ky i fundit që ka bërë like.

Donaldi histori e shkuar, Beatrix Ramosaj shkëmben mesazhe me yllin

Ndoshta edhe mund t’i ketë kthyer një mesazh, por këngëtarja ka dashur të tregoj vetëm mesazhin e saj, ku ka treguar mirënjohje për artistin dhe se si ka ndikuar muzika e tij te ajo.
Për ta përmbyllur ajo që na tërhoqi vëmendjen në mesazh ishte fjalia:”Shihemi në Florida!”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH