Showbiz

Dogji foton e Sarës dhe vuri të Bardhit në gjoks, flet Gabriela Arapi: “Nuk pendohem, kujt t'i djegi le ta mbajë”

Shkruar nga Liberale

Dogji foton e Sarës dhe vuri të Bardhit në gjoks, flet Gabriela

Ish-konkurrentja e “Për’Puthen”, Gabriela Arapi nuk pendohet për deklaratat e bëra pak ditë më parë, ku shprehu publikisht simpatinë për Bardhin dhe ironizoi hapur partneren e tij Sara Gjordenin. E ftuar në “Procesin Sportiv”, Arapi nuk është kursyer sërish, teksa është shprehur se nuk ka patur për qëllim të “sulmojë” njeri, por “kujt t’i djegë le ta mbajë”.

Pjesë nga biseda:


Alesia Bami: Pse i bëre këto deklaratat? Për shembull pse e dogje atë fotografi?


Gabriela Arapi: Unë njihem për këto deklarata.

Alesia Bami: Nuk je penduar?

Gabriela Arapi: Jo pse të pendohem? Kujt i dogji le t’a mbajë.

Ed Manushi: Po Ronaldo Sharkën si e thërrasin tani

Gabriela Arapi: Teta Rona.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH