Showbiz

“Do më ftosh në dasmë”/ Rikja i bën kërkesën e papritur Meritonit: Do vi me të zeza

Shkruar nga Liberale
“Do më ftosh në dasmë”/ Rikja i bën

Pavarësisht se është ende fillimi i qëndrimit brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, "BBV" ka pasur shumë momente të bukura mes banorëve por sigurisht nuk kanë munguar as zënkat dhe debatet mes tyre.

E teksa mes Ilnisës dhe Meritonit ka patur një afrimitet gjatë këtyre javëve, duket se Ilnisa ka xhelozuar për raportin e tij të afërt edhe me Riken.

Por Rikja nuk kursehet aspak me Meritonin dhe me siguri me batutat dhe ngacmimet e saj mund të themi se ‘po i hedh benzinë zjarrit’…

Një pjesë nga biseda:

Rikja: Do të më ftosh në dasmë? Aman mos më helmoni. Të paktën mos më helmoni.

Meritoni: O shpirti im. Vetë dasma je ti.

Rikja: Do të vi me të zeza.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH