Showbiz

Do hynte në BBV, zbulohet arsyeja pse Bardhi u penalizua nga produksioni

Shkruar nga Liberale

Do hynte në BBV, zbulohet arsyeja pse Bardhi u penalizua nga produksioni

Bardhi ishte një ndër emrat e konfirmuar si banorët e BBV3, mirëpo mesa duket këngëtari nuk do të jetë pjesë e këtij sezoni.

Thuhet se Bardhi është “penalizuar” nga produksioni duke i hequr mundësinë e konkurimit, pasi këngëtari konfirmoi hyrjen e tij në BBV në një nga koncertet e tij, duke u shprehur se po kërkonte që tani mbështetjen dhe votat e publikut.

Mirëpo, kjo bie ndesh me rregulloren e spektaklit, ku banorët nuk duhet të konfirmojnë pjesëmarrjen e tyre pa nisur ende BBV (të paktën në mënyrë të drejtpërdrejtë) e aq më tepër të bëjnë “fushata” për grumbullim votash.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH