Showbiz

Çdo familje ka një ‘pedofil’/ 'Shpërthen' ish-banorja e "BBV": Nuk kam arsye të...

Shkruar nga Liberale

Çdo familje ka një ‘pedofil’/ 'Shpërthen'

Në një intervistë të fundit në emisionin e mëngjesit “Dita e Re”, finalistja e edicionit të parë e Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura, ka bërë deklarata të papritura dhe të diskutueshme, duke shprehur bindjen e saj se çdo familje ka një person me sjellje të konsiderueshme pedofile.

Me një ton të drejtëpërdrejtë, Nura ka thënë:

“E kam thënë një fjali që ka qenë pak e ashpër, por që nuk kam arsye të pendohem për të.

Çdo familje ka një ‘pedofil’, sepse historia e tyre tregon se pedofilia nuk vjen nga një qytet në tjetrin, por vjen nga rrethi që ka akses tek fëmija yt.

Kështu që, kush ka akses te fëmija yt, përfshin njerëzit familjarë, qytetin ku jeton, dhe madje edhe shkollën, sepse kjo është një lidhje e ndërthurur”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH