Showbiz

Dj PM zbulon planet me Sarën për t'u bërë prindër: Këtë vit është plani që të...

Shkruar nga Liberale

Dj PM zbulon planet me Sarën për t'u bërë prindër:

Dj PM dhe Sara Berisha, kanë qenë dy ish-konkurrentë të formatit ‘BBV1’ mes të cilëve lindi një romancë tepër e bukur e cila ka zgjatur deri ditët e sotme.

Dj PM zbulon planet me Sarën për t'u bërë prindër:

Gjatë një interviste të dhënë së fundmi nga Dj PM, ai ka zbuluar pak më tepër lidhur me marrëdhënien e tij dhe Sarës.

Dj PM zbulon planet me Sarën për t'u bërë prindër:

I pyetur nëse kanë menduar të hedhin një hap më shumë apo të krijojnë një familje, PM është përgjigjur kështu:

Dj PM zbulon planet me Sarën për t'u bërë prindër:

‘Me të thënë të drejtën, këtë vit e kemi pasur në plan për të tentuar. Por këtë vit është plani që të nisim.’

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH