Showbiz

Ditea analizon rrugëtimin e Renisit në Ferma VIP: Ka ditur si të shprehë mendimin

Shkruar nga Liberale

Ditea analizon rrugëtimin e Renisit në Ferma VIP: Ka ditur si të

Pak na ndajnë nga finalja e madhe, ndërsa konkurrentët e Ferma Vip kanë nisur të rrëfejnë më tepër për rrugëtimin në këtë format, aleancat apo lojtarët më të fortë e ata më pak të dobët. Teksa ndodhej në verandë, ajo ka folur në veçanti për Renisin duke thënë se i ka pëlqyer gjithmonë mënyra sesi e ka argumentuar  mendimin e tij.   

“Unë me Renisin vërtetë nuk kam pasur një marrëdhënie shumë të ngushtë këtu brenda, por në distancë e kam parë Renisit dhe gjithçka që ka thënë e kam analizuar dhe më ka pëlqyer mënyra se si e ka argumentuar mendimin e tij në situata të caktuar. Edhe kur kanë qenë situata të tjera mendoja që po të kishte dhënë një mendim Renisi do kishte qenë një vlerë e shtuar”, tha Ditea.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH